Beszerző

Nagytarcsa

Feladatok

  • Megrendelések összeállítása, nyomon követése, beérkeztetése
  • Beszerzéshez kapcsolódó szállítások megszervezése
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Szállítói törzsadatok, beszerzési árak, termékadatok rögzítése, illetve karbantartása
  • Készletszintek optimalizálása
  • Tárgyalások előkészítésében, lebonyolításában való részvétel, döntések előkészítése
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Új beszállítók felkutatása, meglévő és potenciális beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Beszerzési területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office felhasználói szintű kezelése (kiemelten Excel tudás)
  • Kiváló együttműködő és kommunikációs képesség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny

  • Navision, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műanyagipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fix 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatosan bővülő, stabil cég
  • Kiemelkedő munkavégzési körülmények

Köszönjük érdeklődését! Amennyiben elküldi jelentkezését és önéletrajza alapján kiválasztásra kerül, kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Húzza ide a képeket
vagy
A feltöltés sikeresen befejeződött.
Hiba a feltöltés során!