Minőségbiztosítási ellenőr

Nagytarcsa

Feladatok:

  • A legyártott termékek megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel (kézi mérőeszközök használta, 3D koordináta mérőgép használata).
  • Első minta jegyzőkönyvek, bemintázások készítése
  • Reklamációkezelés
  • Beérkező alapanyag ellenőrzése, végáru ellenőrzés
  • Részvétel a problémát kiváltó okok felderítésében, a hibák korrigálásában és megelőzésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel
  • Termékek, folyamatok, valamint a gyártási, raktári környezet ellenőrzése
  • Folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • A mérőeszközpark kalibrálása, nyomon követése, leltár

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Két műszakos munkarend vállalása

Pályakezdők jelentkezést is várjuk!

Előny:

  • Termelői területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Havi bruttó 280.000 Ft-os kezdő fizetés
  • 3 hónap próbaidő után bruttó 300.000 Ft-os fizetés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Nettó 20.500 Ft cafeteria OTP szépkártyán
  • Munkába járás költségének támogatása
  • Dolgozói kedvezmények
  • Kiemelkedő munkavégzési körülmények

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Naplás út 10.

Köszönjük érdeklődését! Amennyiben elküldi jelentkezését és önéletrajza alapján kiválasztásra kerül, kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Húzza ide a képeket
vagy
A feltöltés sikeresen befejeződött.
Hiba a feltöltés során!