Technológus

Nagytarcsa

Feladatok:

  • Rajzi, technológiai és gyártási dokumentációk készítése, ellenőrzése, készülékek tervezése, normaidő kalkuláció
  • Rajzok és dokumentációk kezelése, karbantartása, revízionálása
  • Számítógépes tervező és rajzoló szoftverek használata, kiviteli tervek elkészítése és módosítása, valamint azok nyomtatott és digitális változatainak elkészítése
  • Gyártási technológiák optimalizálása, folyamatos fejlesztése, javításukat célzó intézkedések bevezetése, dokumentálása és nyomonkövetése
  • Technológiai dokumentációk karbantartása, revíziók követése
  • Árajánlatok készítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Számítógépes tervező és rajzoló (CAD) gyakorlat, CAM ismeret (Edge CAM)
  • Eszterga és/vagy maró gépekkel szerzett tapasztalat
  • Forgácsoló szerszám ismeret
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Fix 13. havi fizetés
  • Nettó 20.500 Ft cafeteria OTP szépkártyán
  • Munkába járás költségének támogatása
  • Egyműszakos munkarend H-Sz: 8-16:30, Cs: 8-18, P: 8-15
  • Dolgozói kedvezmények
  • Folyamatosan bővülő, stabil cég
  • Kiemelkedő munkavégzési körülmények

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Naplás út 10.

Köszönjük érdeklődését! Amennyiben elküldi jelentkezését és önéletrajza alapján kiválasztásra kerül, kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Húzza ide a képeket
vagy
A feltöltés sikeresen befejeződött.
Hiba a feltöltés során!